Biomed2018-TR

BIOMED2018-TR Sempozyumu

Bu yıl 23.’sü 15-16 Aralık 2018 tarihleri arasında Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi’nde (İstanbul), Biyomalzeme ve Doku Mühendisliği Derneği (BDMD) tarafından, Biyomalzeme ve Doku Mühendisliği Mükemmeliyet Merkezi (ODTÜ BIOMATEN) ve Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi’nin destek ve katkıları ile gerçekleştirilen Biyomedikal Bilim ve Teknoloji Sempozyumu’nda  yerimizi aldık. Bu sempozyumda özellikle, biyomolekül, hücre görüntüleme ve tek molekül, hücre ve doku üzerinde kuvvet ölçümlerinin yapılabilmesini olanaklı kılan Bruker-JPK AFM sistemimiz konusunda bilgilendirmede bulunduk.

NanoTR-14

14. NANOTR KONFERANSI

Nanobilim ve nanoteknoloji alanlarında bilimsel topluluğun geniş katılımıyla her yıl düzenlenen NanoTR Kongresi’nin 14.’sü  İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü ev sahipliğinde 22 – 25 Eylül 2018 tarihleri arasında Çeşme/İzmir’de düzenlendi. Nanoteknoloji konusunda geniş ürün portföyüne sahip olan NANOMAT Ailesi olarak bu alandaki gelişmeleri takip etmek, müşterilerimize daha yakın olmak ve Nanoteknoloji alanındaki gereksinimleri karşılayan sistemlerimizi tanıtmak amacıyla biz de bu konferansta yerimizi aldık.

SATF

Bu yıl üçüncüsü Grand Ontur Hotel Cesme, Çeşme, İzmir’de 17-21 Eylül 2018 tarihleri arasında düzenlenen “International Science and Applications of Thin Films, Conference & Exhibition (SATF 2018)”nın ana sponsoru olduk.

NanoTR-13

13. NANOTR KONGRESİ’NDE YERİMİZİ ALDIK…

Yoğun ilgi ile karşılanan NanoTR Kongresi’nin 13. sü bu yıl 22 – 25 Ekim 2017 tarihleri arasında Antalya/Belek Papillon Ayscha Hotel’de şehirden biraz uzakta ve fiziksel olarak tek bir çatı altında düzenlendi. Nanoteknoloji konusunda geniş ürün portföyüne sahip olan NANOMAT Ailesi olarak bu alandaki gelişmeleri takip etmek, müşterilerimize daha yakın olmak ve Nanoteknoloji alanındaki gereksinimleri karşılayan/karşılayacak olan sistemlerimizi tanıtmak amacıyla biz de bu kongrede yerimizi aldık.

6. Yoğun Madde Fiziği Toplantısı

Bu yıl altıncısı İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nde 21 Nisan 2017 günü düzenlenen “Yoğun Madde Fiziği, İzmir Toplantısı”’nın ana sponsoru olduk.